İş Takip Programı

Magnet İşTakip Nedir?

İşlerini sözlü olarak, matbu evrakla yada e-posta ile takip etmekte zorluk yaşayan, hangi personelinin ne kadar iş yaptığını öğrenmek isteyen, işleri genelde bilgisayar veya telefon üzerinden yürüyen kurumlar için "İş Takip Programı" mükemmel bir çözümdür.

İnternet Üzerinden Erişim

İnternete bağlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Ardından personellerinize veya yöneticilerinize iş atayabilir, size atanan işleri görebilir, işleri raporlayabilir ve personellerin işlerini takip edebilirsiniz.

İş ve İş Akışını Kontrol Edin

iş takip programı sayesinde belirli bir kişiye görev ataması yapabilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz görevin ne zaman biteceğini, kimler tarafından yapılacağını, konusunu, açıklamasını ve gerekli evraklarını istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Takvim ve Hatırlatıcılar

İş Takip Programının hatırlatıcı özelliği ile yeni bir görev oluşturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza uyarılar oluşturabilirsiniz. Standart Takvim görüntüsü ile günlük, haftalık ve aylık hatırlatıcılarınızı ve işlerinizi tek ekranda görebilir ve istediğiniz zaman çıktı alabilirsiniz.

Grafikler ve Raporlar

Rapor bölümünden Başlangıç Tarihi ,Talep Eden Kişi, Müşteri, İşin Durumu, Proje gibi özellikleri seçebilir, işlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Hangi zaman aralığında kaç iş yarım kaldı, kaç iş bitti hepsini öğrenebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz departman veya kişinin performansını grafiklerle görüntüleyip ve paylaşabilirsiniz.

Yedekleme ve Güvenlik

İş Takip Programının kullandığı bütün sunucular banka ve devlet kurumlarının kullandığı en son güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. 256 bit SSL bağlantısı ve 3 farklı fiziksel lokasyonda bilgileriniz güvendedir. Günlük yedekleme sistem tarafından otomatik yapılır. Ayrıca istediğiniz zaman işlerinizin manuel yedeğini alabilirsiniz.

iş takip programı