İş Takip Programı

Magnet Ä°ÅŸTakip Nedir?

Ä°ÅŸlerini sözlü olarak, matbu evrakla yada e-posta ile takip etmekte zorluk yaÅŸayan, hangi personelinin ne kadar iÅŸ yaptığını öÄŸrenmek isteyen, iÅŸleri genelde bilgisayar veya telefon üzerinden yürüyen kurumlar için "Ä°ÅŸ Takip Programı" mükemmel bir çözümdür.

Ä°nternet Üzerinden EriÅŸim

Ä°nternete baÄŸlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve ÅŸifrenizle sisteme giriÅŸ yapabilirsiniz. Ardından personellerinize veya yöneticilerinize iÅŸ atayabilir, size atanan iÅŸleri görebilir, iÅŸleri raporlayabilir ve personellerin iÅŸlerini takip edebilirsiniz.

İş ve İş Akışını Kontrol Edin

iÅŸ takip programı sayesinde belirli bir kiÅŸiye görev ataması yapabilirsiniz. Ayrıca verdiÄŸiniz görevin ne zaman biteceÄŸini, kimler tarafından yapılacağını, konusunu, açıklamasını ve gerekli evraklarını istediÄŸiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Takvim ve Hatırlatıcılar

Ä°ÅŸ Takip Programının hatırlatıcı özelliÄŸi ile yeni bir görev oluÅŸturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza uyarılar oluÅŸturabilirsiniz. Standart Takvim görüntüsü ile günlük, haftalık ve aylık hatırlatıcılarınızı ve iÅŸlerinizi tek ekranda görebilir ve istediÄŸiniz zaman çıktı alabilirsiniz.

Grafikler ve Raporlar

Rapor bölümünden BaÅŸlangıç Tarihi ,Talep Eden KiÅŸi, MüÅŸteri, Ä°ÅŸin Durumu, Proje gibi özellikleri seçebilir, iÅŸlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Hangi zaman aralığında kaç iÅŸ yarım kaldı, kaç iÅŸ bitti hepsini öÄŸrenebilirsiniz. Ayrıca istediÄŸiniz departman veya kiÅŸinin performansını grafiklerle görüntüleyip ve paylaÅŸabilirsiniz.

Yedekleme ve Güvenlik

Ä°ÅŸ Takip Programının kullandığı bütün sunucular banka ve devlet kurumlarının kullandığı en son güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. 256 bit SSL baÄŸlantısı ve 3 farklı fiziksel lokasyonda bilgileriniz güvendedir. Günlük yedekleme sistem tarafından otomatik yapılır. Ayrıca istediÄŸiniz zaman iÅŸlerinizin manuel yedeÄŸini alabilirsiniz.

iş takip programı