Adana Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal seo | Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı ile normal SEO kavramı yapılan iÅŸ bakımından  aynı anlama geliyor gibi görünse de birbirine anlam bakımından farklı kelimelerdir. Kurumsal SEO; bireysel web sitelerine deÄŸil kurumsal ÅŸirketlere yapılan çalışmalardır. Bu sebeple kurumsal SEO çalışmaları titizlikle en iyi ÅŸekilde yapılmalıdır. Arama motorları, yapılan seo çalışmasının bir kuruma veya firmaya yapıldığını anlayabilmektedir. Ä°yi seo çalışması yapılmayan kurumsal web siteleri arama motorları tarafından iyi itibar görmediÄŸi için arama sonuçlarında arka sıralarda kalmaktadır.

Kurumsal seo çalışması yapılmadan önce ilgili site çok iyi bir ÅŸekilde analiz edilmelidir. Ä°ÅŸlemler düzenli ve planlı bir ÅŸekilde yapılmalıdır ve bu planın dışına çıkılmamalıdır. Yapılan çalışma ne çok aşırı nede az yapılmalıdır. Derinlemesine sektör rekabeti iyi analiz edilmelidir. Kurumsal firmanın rekabet ettiÄŸi diÄŸer siteler detaylıca incelenmelidir ve aldıkları backlinklerden anahtar kelime analizi yapılmalıdır ve raporlanmalıdır. Site içi SEO ile özellikle de site dışı SEO çalışması çok hassas yapılmalıdır. Alınan backlinkler kaliteli ve mümkün olduÄŸunca bulunduÄŸunuz sektörle ile ilgili benzer sitelerden alınmalıdır.

Yapılan bütün bu çalışmalar saÄŸlıklı bir ÅŸekilde konusunda uzman kurumsal seo danışmanlığı hizmeti veren kiÅŸiler tarafından yapılmalıdır. Çalışmalar iyi bir ÅŸekilde tamamlanırsa web siteniz arama motorlarında ilk sıralarda yerini almış olur. 

Sektör Analizi: Web sitenizin durumu incelenir, ve içerisinde bulunduÄŸunuz sektörle alakalı detaylı analiz yapılır. 

Rakip Analizi: Sektör analizinin ardından ulaÅŸmak istediÄŸiniz noktada bulunan rakiplerinizin web siteleri incelenir. Kurumsal SEO anlamında yapmış oldukları tüm çalışmalar detaylı bir ÅŸekilde incelenir. Sizden farklı olarak neler gerçekleÅŸtirip o noktalara geldikleri analiz edilip raporlanır.

Anahtar Kelime Analizi: Ä°çinde bulunduÄŸunuz sektöre baÄŸlı olarak geri dönüÅŸü daha çok alabileceÄŸiniz, arama motorlarında en çok aranan ve size ticari anlamda getiri saÄŸlayacak anahtar kelimeler analiz edilir. Tespit edilen bu kelimeler üzerinde yoÄŸunlaşılarak SEO yöntemleri uygulanır.

SEO Hizmetinin Faydaları

  • Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti ile Google ve bilinen diÄŸer tüm arama motorlarında ilk sayfada, ilk sıralarda yer alırsınız.
  • Sitenize gelen ziyaretçi sayısı artar ve hedef kitlenize ulaÅŸabilirsiniz.
  • Web siteniz arama sonuçlarında üst sıralarda çıkar ve bu size olumlu geri dönüÅŸ saÄŸlar.
  • Ä°nternette popüler bir dijital kimliÄŸe sahip olursunuz.
  • DoÄŸal ve kalıcı bir ÅŸekilde 1. sayfada yerinizi alabilirsiniz.
  • Satışlarınızı ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.
  • Özgün ve kaliteli içeriklerle markanızın imajını yükseltebilirsiniz.
  • Siteniz için güçlü referans noktaları oluÅŸturabilirsiniz.
  • Ä°nsanlar web sitenizi öÄŸrenirler. Markanızın güvenirliÄŸi ve popülaritesi artar.

Adana Seo