İş Takip Programı

İnternet Üzerinden Erişim

İnternete bağlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra personellerinize ve yöneticilerinize iş atayabilir, size atanan işleri görebilir, işleri raporlayabilir ve personellerin işlerini takip edebilirsiniz.

İş ve İş Akışlarını Kontrol Edin

İş Takip Programı ile sadece mevcut organizasyon yapınızda belirli bir kişiye görev ataması yaparsınız. Verdiğiniz görevin ne zaman biteceği, kimler tarafından yapılacağı, konusu, açıklaması ve gerekli evraklarıyla birlikte istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Hatırlatıcılar ve Takvim

Hatırlatıcı özelliği ile yeni bir görev oluşturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza uyarılar oluşturabilirsiniz. Standart Takvim görüntüsü ile günlük, haftalık ve aylık hatırlatıcılarınızı ve işlerinizi tek ekranda görebilir ve istediğiniz zaman çıktı alabilirsiniz.

Raporlar ve Grafikler

Rapor bölümünden istediğiniz tarihleri ve kriterleri (Başlangıç Tarihi ,Talep Eden Kişi, Müşteri, İşin Durumu, Proje) seçin, işlerinizi kontrol altına alın. Hangi zaman aralığında kaç iş yarım kaldı,kaç iş bitti hepsini öğrenin. Ayrıca istediğiniz departman veya kişinin performansını grafiklerle görüntüleyin ve paylaşın.

Güvenlik ve Yedekleme

Tüm sunucularımız banka ve devlet kurumlarının kullandığı en son güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. 256 bit SSL bağlantısı ve 3 farklı fiziksel lokasyonda bilgileriniz güvendedir. Günlük yedekleme sistem tarafından otomatik yapılır. Ayrıca istediğiniz zaman işlerinizin manuel yedeğini alabilirsiniz.