İş Takip Programı

Ä°nternet Üzerinden EriÅŸim

Ä°nternete baÄŸlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve ÅŸifrenizle sisteme giriÅŸ yaptıktan sonra personellerinize ve yöneticilerinize iÅŸ atayabilir, size atanan iÅŸleri görebilir, iÅŸleri raporlayabilir ve personellerin iÅŸlerini takip edebilirsiniz.

İş ve İş Akışlarını Kontrol Edin

Ä°ÅŸ Takip Programı ile sadece mevcut organizasyon yapınızda belirli bir kiÅŸiye görev ataması yaparsınız. VerdiÄŸiniz görevin ne zaman biteceÄŸi, kimler tarafından yapılacağı, konusu, açıklaması ve gerekli evraklarıyla birlikte istediÄŸiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Hatırlatıcılar ve Takvim

Hatırlatıcı özelliÄŸi ile yeni bir görev oluÅŸturmadan belirli bir zamanda kendi adınıza uyarılar oluÅŸturabilirsiniz. Standart Takvim görüntüsü ile günlük, haftalık ve aylık hatırlatıcılarınızı ve iÅŸlerinizi tek ekranda görebilir ve istediÄŸiniz zaman çıktı alabilirsiniz.

Raporlar ve Grafikler

Rapor bölümünden istediÄŸiniz tarihleri ve kriterleri (BaÅŸlangıç Tarihi ,Talep Eden KiÅŸi, MüÅŸteri, Ä°ÅŸin Durumu, Proje) seçin, iÅŸlerinizi kontrol altına alın. Hangi zaman aralığında kaç iÅŸ yarım kaldı,kaç iÅŸ bitti hepsini öÄŸrenin. Ayrıca istediÄŸiniz departman veya kiÅŸinin performansını grafiklerle görüntüleyin ve paylaşın.

Güvenlik ve Yedekleme

Tüm sunucularımız banka ve devlet kurumlarının kullandığı en son güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. 256 bit SSL baÄŸlantısı ve 3 farklı fiziksel lokasyonda bilgileriniz güvendedir. Günlük yedekleme sistem tarafından otomatik yapılır. Ayrıca istediÄŸiniz zaman iÅŸlerinizin manuel yedeÄŸini alabilirsiniz.